przejdź do strony głównej KNE PW

Koło Naukowe Energetyków

23 lipca 2018
Strona główna Opiekun, zarząd i członkowie

Opiekun KNE PW

prof. nzw. dr hab. inż. Wojciech Bujalski 

Honorowy opiekun KNE PW [Opiekun KNE PW w latach 1971–2009]

prof. dr hab. inż. Józef Portacha

Zarząd KNE PW kadencji 2017-2018

  1. Prezes: Marcin Dusiło
  2. Wiceprezes i Członek Zarządu ds. projektów: Michał Wasik
  3. Członek Zarządu ds. organizacyjno-finansowych: Urszula Dancewicz
  4. Członek Zarządu ds. personalnych: Hubert Smoliński
  5. Członek Zarządu ds. promocji: Dorota Gręda

Lista członków KNE PW [23.04.2018]

  1. Damian Artyszak
  2. Jakub Banaszak
  3. Łukasz Bazydło
  4. Oskar Bieńko
  5. Piotr Błach
  6. Kamila Bogdanowicz
  7. Zuzanna Brzóska-Klimek
  8. Bartosz Cieślak
  9. Urszula Dancewicz
  10. Michał Decewicz
  11. Fabian Dietrich
  12. Marcin Dusiło
  13. Dominik Dziekan
  14. Dorota Gręda
  15. Bartosz Gutowski
  16. Michał Guzek
  17. Wladyslaw Jaroszuk
  18. Rafał Kakareka
  19. Patrycja Krasoń
  20. Adam Kujtkowski
  21. Krzysztof Kunca
  22. Artur Kuźmiński
  23. Mateusz Lewandowski
  24. Paweł Litman
  25. Magdalena Lutyk
  26. Olga Mielczarska
  27. Mirosław Maciąg
  28. Marek Milcarz
  29. Kacper Ostrowski
  30. Jan Patyra
  31. Mateusz Prokopowicz
  32. Beata Pyrzanowska
  33. Mateusz Rodak
  34. Tomasz Sadowski
  35. Maciej Sakwa
  36. Wojciech Sarwiński
  37. Jakub Sikora
  38. Hubert Smoliński
  39. Adam Staniucha
  40. Konrad Studziński
  41. Paweł Tokarczyk
  42. Michał Wasik
  43. Joanna Wasilewska
  44. Mateusz Wendołowicz
  45. Maciej Wojda
  46. Jędzej Wójcik

Lista seniorów KNE PW

  1. Mariusz Andrzejczuk
  2. Łukasz Baran
  3. Rafał Bernat
  4. Jakub Białek
  5. Monika Bińkowska
  6. Adam Dominiak
  7. Oskar Dondelewski
  8. Michał Gatkowski
  9. Marcin Gańko
  10. Artur Juchniewicz
  11. Waldemar Kołodziejczyk
  12. Michał Klasa
  13. Piotr Klukowski
  14. Kamil Koszarny
  15. Kamil Kubiński
  16. Marzena Lasocka
  17. Piotr Lis
  18. Krzysztof Marcinkiewicz
  19. Jakub Matwiejczuk
  20. Katarzyna Matwiejewa
  21. Kamil Misztal
  22. Daria Niewiadomska
  23. Małgorzata Oleszczuk
  24. Jan Pleszyński
  25. Piotr Proczek
  26. Piotr Prusiński
  27. Adam Rajewski
  28. Paweł Różacki
  29. Rafał Różański
  30. Stanisław Sałyga
  31. Wioletta Stopińska
  32. Sławomir Strapoć
  33. Arkadiusz Szczęśniak
  34. Łukasz Sznajder
  35. Piotr Wardak
  36. Michał Wierzchowski
  37. Marcin Wołowicz
  38. Marcin Zawadzki
  39. Tymoteusz Zdunek
  40. Hubert Zdrojewski
  41. Agnieszka Zyga
  42. Mateusz Żurek

Lista kandydatów na członków KNE PW

  1. Bekier Bartłomiej
  2. Dmitruk Anna
  3. Godlewski Adrian
  4. Gorkałow Aleksander
  5. Górniak Szymon
  6. Jucha Natalia
  7. Królak Grzegorz
  8. Maciejeska Helena
  9. Maksymiv Vasyl
  10. Mościcki Jakub
  11. Murawski Mateusz
  12. Niedzińska Barbara
  13. Szary Tomasz
  14. Szymański Łukasz
  15. Ulita Sebastian
  16. Wieczorek Adrian
  17. Wróblewski Tomasz

 
© KNE PW. Adres: Instytut Techniki Cieplnej, ul. Nowowiejska 21/25, 00-665 Warszawa, pokój 013. e-mail: kne@itc.pw.edu.pl